Producenci

Mycie lakieru

Czyszczenie i pielęgnacja lakieru samochodowego

Zwykłe mycie samochodu często nie wystarczy. Dlatego przygotowując ofertę naszego detailingowego sklepu internetowego Dopecar zadbaliśmy o profesjonalne i niezwykle skuteczne środki do konserwacji lakieru samochodowego. Pielęgnacja lakieru jest niezwykle ważna. Dzięki niej auto przez długie lata potrafi wyglądać jak nowe i jest zadbane. W naszej szerokiej ofercie znajdziesz blisko 30 produktów zapewniających skuteczne mycie lakieru. Są to mi. in.:

  • szampony do lakieru samochodowego,
  • najlepsza aktywna piana do mycia samochodu,
  • środki do pielęgnacji lakieru samochodowego.

Dzięki dużej ilości oferowanych preparatów można stworzyć specjalistyczne zestawy do czyszczenia i konserwacji lakieru. Oferta sklepu internetowego Dopecar powstała z myślą o najbardziej wymagających właścicielach samochodów, którzy chcą w profesjonalny sposób zadbać o lakier.

Szampony do lakieru samochodowego

Szampony do mycia samochodów, które znajdziesz na naszych wirtualnych półkach, to produkty bardzo dobrej jakości. U nas kupisz szampon samochodowy marki ADBL oraz RRC. Ponadto w ofercie są również niezwykle mocne szampony samochodowe oraz szampony premium. Wszystkie szampony do lakieru samochodowego bardzo dokładnie go czyszczą z zabrudzeń, a także zabezpieczają przed korozją, promieniami słonecznymi oraz starzeniem się.

Aktywna piana – jak używać?

Mycie samochodu aktywną pianą wcale nie musi być trudne. Dzięki naszym produktom zrobisz to bezproblemowo, szybko, a co najważniejsze -skutecznie! Aktywna piana do mycia samochodu jest bezwzględna dla brudu lecz jednocześnie bezpieczna dla lakieru, który doskonale pielęgnuje. Dodatkowo może również mieć wyjątkowy, przyjemny zapach, który sprawia, że mycie samochodu, to prawdziwa przyjemność.

Wielu z klientów zastanawia się jednak wciąż jak używać aktywnej piany? Produkty marki ADBL oraz RRC to sprawdzone rozwiązanie, a sposób użycia piany aktywnej w jasny sposób jest opisany na opakowaniach. Najważniejsze kroki to przygotowanie roztworu, pokrycie samochodu pianą, odczekanie kilku minut, zmycie piany i przystąpienie do dalszego mycia.

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółową ofertą, w której znajdują się najlepsze środki, dzięki którym czyszczenie i pielęgnacja lakieru samochodowego jest skuteczna!

ADBL Shampoo 5L szampon neutralne pH ADBL Shampoo 5L szampon neutralne pH
Producent: ADBL
Cena: 129,99 zł
szt.
zobacz więcej
ADBL Shampoo szampon 1000ml ADBL Shampoo szampon 1000ml
Producent: ADBL
Cena: 49,99 zł
szt.
zobacz więcej
ADBL Shampoo szampon 500ml ADBL Shampoo szampon 500ml
Producent: ADBL
Cena: 29,99 zł
szt.
zobacz więcej
ADBL Snowball szampon 1000ml ADBL Snowball szampon 1000ml
Producent: ADBL
Cena: 29,99 zł
szt.
zobacz więcej
ADBL Snowball szampon 500ml ADBL Snowball szampon 500ml
Producent: ADBL
Cena: 16,99 zł
szt.
zobacz więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl