Producenci

Szyby

Płyny do mycia szyb samochodowych

W naszym sklepie detailingowym Dopecar oferujemy szeroki wybór różnorodnych płynów do szyb samochodowych marki ADBL oraz Shiny Garage. Dobry płyn do szyb samochodowych musi charakteryzować się przede wszystkim dużą efektywnością oraz wydajnością, a także łatwością użytkowania. Z myślą o naszych klientach wybraliśmy najlepsze, sprawdzone produkty, które pozwalają na bezproblemowe mycie szyb samochodowych. W naszym asortymencie znajdziesz:

  • Płyn do mycia szyb ADBL Glass Cleaner w dozownikach różnej objętości
  • Profesjonalny płyn do mycia szyb samochodowych ADBL Glass PRO w dozownikach o różnej objętości
  • Wydajny płyn do szyb samochodowych Shiny Garage Perfect Glass Cleaner
  • Odmrażacz do szyb ADBL Frost Eater

Wszystkie nasze produkty spełniają najwyższe standardy jakościowe, dlatego płyny do mycia szyb samochodowych które oferujemy, radzą sobie ze wszelkiego rodzaju zabrudzeniami, a także tłustymi plamami, czy smarami. Po starciu zanieczyszczeń szyba staje się przezroczysta a na jej powierzchni nie pozostają żadne, denerwujące smugi oraz biały osad. Dzięki temu mycie szyb samochodowych jest łatwe i nie stanowi żadnego problemu.

Ponadto oferujemy również doskonały i najlepszy odmrażacz do szyb, który działa nawet podczas ekstremalnych mrozów. Nie traci on swoich właściwości nawet wtedy, gdy termometry wskazują -60°C! Odmrażacz do szyb samochodowych gwarantuje sporą oszczędność czasu, który należałoby poświęcić na mozolne skrobanie i odmrażanie szyb.

Zapewniamy bardzo atrakcyjne ceny, które w stosunku do jakości produktów są niezwykle korzystne! Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółową ofertą, w której są płyny do mycia szyb samochodowych, a także do działu AKCESORIA, w którym znajdziesz narzędzia ułatwiające mycie i wiele więcej!

  • promocja
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl