Producenci

Wnętrze

Środki do pielęgnacji wnętrza samochodu

Nasz detailingowy sklep internetowy Dopecar oferuje płyny i preparaty dzięki którym czyszczenie deski rozdzielczej i elementów plastikowych, a także skóry oraz tapicerki przebiega bezproblemowo i jest niezwykle skuteczne. Asortyment sklepu stanowi blisko 40 sprawdzonych produktów najwyższej jakości do pielęgnacji wnętrza samochodów. Na naszych wirtualnych półkach znajdziesz:

  • dobre środki do czyszczenia kokpitu,
  • płyn do czyszczenia wnętrza samochodu,
  • preparat do pielęgnacji plastików,
  • środki do pielęgnacji skórzanej tapicerki,
  • zapachy do samochodu.

Dzięki szerokiej ofercie sklepu internetowego Dopecar możesz skompletować profesjonalny zestaw do czyszczenia wnętrza samochodu. Dzięki niemu Twoje auto będzie zachwycać pasażerów swoją świeżością, czystością oraz zadbaną tapicerką.

Nasza oferta powstała z myślą o właścicielach samochodów, którzy zdają sobie sprawę z tego, jak ważne jest systematyczne czyszczenie deski rozdzielczej i elementów plastikowych, a także prawidłowa konserwacja tapicerki skórzanej. Specjalnie dla Was proponujemy najskuteczniejszy zestaw do czyszczenia wnętrza samochodu.

Preparat do pielęgnacji plastików ADBL Interior

W naszej ofercie znajdują się różnego rodzaju płyny do pielęgnacji plastików w samochodzie oraz dobre środki do czyszczenia kokpitu. Skuteczne i szybkie czyszczenie zapewnią produkty marki ADBL. Interior Quick Detailer sprawia, że zabrudzenia zostają usunięte a tworzywa odzyskują swój oryginalny wygląd, świeżość i błysk. Ponadto środek do pielęgnacji plastików zabezpieczy powierzchnię przed działaniem promieni słonecznych oraz starzeniem się. Dodatkowo możesz również użyć produktu ADBL Interior WOW, czyli dressing do tworzyw sztucznych, który znakomicie odżywia plastik, winyl czy gumę, a także konserwuje go i zapobiega procesowi degradacji. Dzięki temu Twoje auto, bez względu na datę produkcji, będzie miało zadbane i atrakcyjne wnętrze.

Środki do pielęgnacji skórzanej tapicerki

Każdy właściciel samochodu ze skórzaną tapicerką doskonale wie, jak ważne jest jej prawidłowe utrzymanie. Nasz sklep internetowy oferuje najnowszej generacji środki do pielęgnacji skórzanej tapicerki, na które składają się ADBL PreSpray PRO do prania tapicerki, czy też RRC Leather Cleaner Soft przeznaczony do fachowego czyszczenia skóry.

Ponadto w naszej ofercie środków do pielęgnacji wnętrz samochodu znajdują się zapachy samochodowe¸ perfumy do samochodu i inne produkty ułatwiające mycie samochodu wewnątrz. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oferty i do udanych zakupów.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl