Producenci
COVID-19

Patrząc na nasilający się niepokój spowodowany pojawieniem się wirusa COVID-19 zwanego koronawirusem zdecydowaliśmy się zamknąć sklep stacjonarny w Bydgoszczy. Zdajemy sobie sprawę, że dla części naszych klientów może to być problem ale jesteśmy przekonani, że dbałość o zdrowie jest właśnie teraz dla nas wszystkich wartością najważniejszą.

Odbieramy codziennie wiele dostaw z całej Polski, a każdego dnia przez sklep przewijają się klienci, kurierzy, dostawcy i przedstawiciele handlowi. Jak pokazuje historia innych krajów europejskich i azjatyckich jedynym słusznym i skutecznym rozwiązaniem walki z pandemią jest zminimalizowanie kontaktów do niezbędnego poziomu stąd tak trudna, również dla nas decyzja. Mamy nadzieję, że zrozumiecie nasze decyzje i wkrótce ponownie zawitacie do naszego sklepu. 

 

Wszystkie zamówienia internetowe, telefoniczne czy facebookowe będziemy realizować z użyciem dostępnych w danej chwili form wysyłki. Zalecamy rezygnację z płatności gotówkowych. Na czas zamknięcia sklepu stacjonarnego obniżamy koszty przesyłek na terenie Polski o 50%. 

Pozdrawiamy

Aleksander, Dawid, Andrzej

zespół DopeCar.pl

 

 

P.S. Jeśli masz pilne zlecenie, i dotychczas po prostu do nas wpadałeś na zakupy, zadzwoń, wspólnie znajdziemy sposób byś otrzymał niezbędne produkty najszybciej jak to możliwe w sposób maksymalnie bezpieczny. 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl